יום ב', ג’ בחשון תשע”ח
קרא עוד...
לאחר תהליך דמוקרטי מכבד נערכו אתמול בחירות בית ספריות למועצת תלמידים.תודה רבה למורה אילנית על הובלת המהלך ולמועצת התלמידים היוצאת.נאחל לנבחרים שנה של תרומה ועשייה.
קרא עוד...
קרא עוד...
תמונות מהווי בית הספר
במסגרת ערך החודש:" מעורבות חברתית" הובילו תלמידי מועצת תלמידים הפסקה פעילה הכוללת:
קרא עוד...
בבית הספר "מגילות" נערכו בחירות למועצת התלמידים. כל מועמד ערך תעמולה דמוקרטית יוצאת מן הכלל.כל מועמד הכין כרזות, סטיקרים, ת.ז המייחדת אותו ועוד.לפניכם תמונות המתארות את תהליך הבחירות.
קרא עוד...
ים המלח בסיפורי התנ"ך- קומיקס
קרא עוד...
קרא עוד...
מִישֶׁהוּ נסָּה לְגָרֵד אֶת הַכֶּתֶם מֵעַל הַקִּיר. אֲבָל הַכֶּתֶם הָיָה כֵּהֶה מִדַּי (אוֹ לְהֵפֶךְ – בָּהִיר מִדַּי) אִם כָּך וְאִם כָּך – הַכֶּתֶם נִשְׁאַר עַל הַקִּיר..." דוד אבידן
קרא עוד...
הנכם מוזמנים להשתתף במפגש המקוון שישודר ביום הלאומי לגלישה . בטוחה ברשת, יום שלישי, 11.2.14 , בשעה 20:30
קרא עוד...

יודעים מהם כללי ההתנהגות ברשת האינטרנט?חידון המיועד לתלמידי כיתות ה'-ו', בין הפותרים שיצליחו לענות על החידוןיוגרל טאבלט.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אתרים, משחקים, סרטונים ומידע לתלמידים ולהורים בנושא גלישה בטוחה באינטרנט.
קרא עוד...
הערכות מערכת החינוך לשעת חירום
קרא עוד...
כל מה שרציתם לדעת על תוכנית התקשוב
קרא עוד...
בפורטל מגוון רחב של פריטי תוכן דיגיטלי במגוון תחומי דעת ושכבות גיל.
קרא עוד...
השבוע ייערך תרגיל חירום לאומי, מצ"ב מכתב ובו פירוט שלבי ההערכות.
קרא עוד...
לוחות השנה בבית הספר
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מטרות צוות ההורים: 1. להוות גוף "חושב", מלווה ושותף לצוות החינוכי של בי"ס 2. להביא ולהשמיע את הקולות המאוד מגוונים של הקהילה 3. לעודד מעורבות כלל הורי התלמידים בעשייה הבית-ספרית. 4. לסייע בפיתוח חינוכי-חברתי ופיזי של בי"ס
קרא עוד...
כלים להורים להכנת ש.ב עם הילדים בבית. מומלץ.
קרא עוד...
מחקר ענק של ה-FDA: ריטלין לא מסוכן לילדים
קרא עוד...
מוכרחים לעבוד על ההערכה העצמית של הילד!
קרא עוד...
"...אחרי החגים יתחדש הכול. יתחדשו וישובו ימי החול..." (נעמי שמר)
קרא עוד...
שלום לכולכם! שמי מאיה עמדי ואני היועצת החינוכית של בית הספר.
קרא עוד...
שלום לכולכם! שמי מאיה עמדי ואני היועצת החינוכית של בית הספר. הייעוץ החינוכי נועד לסייע לתלמיד כפרט, ולבית הספר כמערכת חברתית ארגונית, להגיע לתפקוד מיטבי ולמיצוי מרבי של יכולתם מתוך רווחה נפשית ובאווירה תומכת ומקבלת. היועץ הוא איש בריאות-נפש פנים מערכתי. זמינותו בתוך צוות בית הספר מאפשרת לו לסייע לפרט ולסביבה לנקוט במיטב הצעדים תוך היענות מהירה לתלמיד, לצוות ולהורים (מתוך אתר שפ"ינט). אני מזמינה אתכם תלמידים והורים לפנות אלי בכל נושא בו אתם מרגישים צורך לשתף ובכל שאלה, התלבטות או בעיה שהייתם רוצים להיוועץ בה יחדיו. אני מצדי אשתדל מאוד להקשיב, לענות, לכוון ובמידת הצורך לסייע בחיפוש אחר פתרונות אפשריים וכן, להמליץ על דרכי התמודדות. לפניכם מספר קישורים העוסקים בנושאים הנלמדים בכיתות ומועברים במסגרת שיעורי כישורי חיים תמצאו באתר גם נושאים הקשורים רק להורים ולא מועברים בכיתות , על מנת להרחיב את הידע על נושאים המעסיקים אותנו. הורים יקרים, אתם יכולים לתאם איתי פגישה דרך המחנכות , דרך מזכירות ביה"ס בית הספר או למייל mayaamedy@gmail.com אני מאחלת לכולנו שנה טובה ומוצלחת. שלכם, מאיה היועצת
קרא עוד...
השחקן רן ורד "מספר את אריך קסטנר".במפגש זה השחקן המספר.מביא את קולם של החלשים מתוך הסיפורים:פצפונת ואנטון,אורה הכפולה, אמיל והבלשים כאשר הייתי קטן. נהננו מ3 מפגשים שונים .כיתות הגן- א. כיתות ב-ג וכיתות ד-ה. מפגש מתקיים בתחילת שנה ומטרתו- עידוד קריאה.
קרא עוד...
ילדי גן א' ב' התכנסו ב"פרגולה" וצפו בהצגה : " שומרי הגוזלים". הפקה: "מעשיות תיאטרון". בסגנון תיאטרון - בובות ובהשתתפות 2 שחקניות.
קרא עוד...
פרופיל בית הספר
לוח אירועים
מפתח הלב
מרחבי כיתות
למידה שיתופית סביבת ים המלח
תוכנית התקשוב הלאומית
הערכות לשעת חירום
מקצועות לימוד
צוות הורים בית ספרי
כדאי לדעת - טיפים חינוכיים למורים והורים
דברי המנהלת
פינת היועצת
סל תרבות
למידה בשעת חירום